Punkty - punktacja czasopism i konferencji

Program umożliwia przeglądanie, wyszukiwanie i filtrowanie informacji o czasopismach i konferencjach punktowanych. Dane zostały zaimportowane z arkusza dołączonego do Komunikatu Ministra Nauki z dnia 05 stycznia 2024 r. w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych

Aplikacja przy każdym starcie wczytuje skompresowaną bazę danych publikacji. Dzięki temu baza przechowywana jest off-line i program nie wymaga połączenia z internetem do działania. Wpisy widoczne na liście ładowane są paczkami po 50szt.

Ulubione pozycje można zaznaczać przez podwójne kliknięcię/pacnięcie w serduszko, ulubione można wybrać w filtrze. W systemie Windows ulubione przechowywane są w profilu użytkownika, w pliku Dokumenty\punkty_fav.dat

Po podwójnym kliknięciu w pozycję można skopiować dane do schowka, a po kliknięciu lub dotknięciu etykiety z liczbą pozycji można ukryć panel z filtrami (przydatne dla małych ekranów).

Przycisk Dyscypliny pozwala wybrać dyscypliny oraz sposób filtrowania (przełącznik w prawym górym rogu).

Do pobrania:
Wersja portable dla MS Windows (trzeba rozpakować archiwum do dowolnego katalogu)

Wersja dla Android

Wersja dla iOS

Program Punkty wersja dla MS Windows
Program Punkty wersja dla Android
Program Punkty wersja dla iOS


Program jest bezpłatny i oferowany wg zasady "as-is". Autor nie bierze jakiejkolwiek odpowiedzialności za wyniki wyszukiwania i prezentowane dane wynikowe. Punktację należy zawsze sprawdzić w aktualnych, oficjalnych dokumentach Ministerstwa.